وسایلی که عروس خانم ها احتیاج دارند

وسایلی که عروس خانم ها احتیاج دارند

دستمال جاذب چربی هر چقدر هم که از اسپری های تثبیت کننده روی صورت خود استفاده کرده باشید، باز هم ممکن است آرایش شما در طول روز خراب شود. آرایش خود را با این دستمال های لکه بر تازه نگه دارید.

گچ سفیدشما لباس سفید پوشیده اید. هر اتفاقی ممکن است بیفتد. اگر لباس شما لکه شد از گچ سفید برای پوشاندن لکه استفاده کنید.
بخارشوی دستی اگر قرار است شما تمام طول روز لباستان را به تن داشته باشید پس احتمال اینکه قسمت هایی از آن چروک شود زیاد است. قسمت های چروک لباس خود را با یک بخارشوی دستی درست کنید.
ضد عرق ( دئودورانت)حتی اگر قبل از اینکه از منزل خارج شوید از دئودورانت استفاده کردید ولی باز هم آن را همراه خود داشته باشید. پوشیدن یک لباس سنگین، داشتن آرایش در تمام طول روز و جنب و جوش های زیاد باعث می شود که شما عرق کنید خوشبوکننده ی دهان بسیاری از عروس ها اذعان می کنند که آنها در روز عروسی شان آنقدر نگران بودند که فراموش کردند مسواک بزنند. حتی اگر مسواک هم زده اید باز هم خوشبوکننده ی دهان در کیف خود داشته باشید تا هوای دهان خود را تازه نگه دارید. شما قرار است که توسط صدها نفر بغل شوید و با آنها صحبت کنید.
سنجاق سر کوچک بعضی اوقات، تمام اسپری های موی دنیا هم نمی توانند یک قسمت کوچک از مو را از رها شدن نجات دهند. یک تعداد سنجاق سر کوچک همراه داشته باشیدتا در مواقع نیاز موهایتان را از خراب شدن نجات دهید.
رژ لب حتما یک رژ لب تان را همرا داشته باشید که در صورت پاک شدن رژ لبتان ان را تمدید کنید
یک جفت کفش راحتی که انتهای عروسی ان را بپوشید و کمتر احساس خستگی کنید
اگر عروسیتان در زمستان حس یک کت متناسب با لباستان همراه داشته باشد